O nás

Vítejte

O VINAŘSTVÍ

ZASADILI JSME NÁŠ PŘÍBĚH MEZÍ LÍPY.

ODTUD NÁZEV TILIA.

Vinařský dvůr se nachází přímo pod přírodní památkou Načeratický kopec, v obci Oblekovice, coby kamenem dohodil od centra historického města Znojma.

Jsme rodinné vinařství, které tvoří poctivá vína s láskou a respektem k přírodě a ve stejné míře ke svým zákazníkům. Zaleží nám tom, aby naše víno přinášelo radost a tvořilo Vaše každodenní potěšení.

U nás naleznete to nejlepší z jižní Moravy, pohlazení po duši, chvíle relaxace a zábavy

V roce 2016 proběhla rozsáhlá rekonstrukce lisovny a celého zázemí, díky niž se podařilo vytvořit krásný prostor kombinující moderní materiály s původními prvky. Po celý rok nabízíme kapacitu pro 30 osob, v létě je kapacita 70 osob. Díky poloze přímo u vinohradu u nás naleznete nerušený klid a soukromí. U nás naleznete to nejlepší z jižní Moravy, chvíle relaxace a zábavy

Rádi pro Vás nachystáme degustaci vín, připravíme moravské speciality a vinařskou zábavu formou her a kvízů. Ve Znojmě se dobře vyznáme a rádi Vám pomůžeme sestavit program na celý víkend.

Prodej vín

Degustace a posezení u vína

Svatby až pro 70 osob na klíč

Ubytování pro 4-5 osob

Snoubení vín a pokrmů

Vinařské soutěže

Pronájem pro rodinné oslavy, firemní večírky, konference

Možnost živé hudby

Udírna, gril, místo pro kola

V létě navíc i venkovní terasa

O SKLEPĚ

Celá výroba probíhá v krásném historickém sklepu s pískovcovou klenbou, který Vás překvapí svou rozlohou a romantickými zákoutími. Ve sklepě se drží stabilní teplota 10°C, která zaručí optimální podmínky pro výrobu převážně bílých vín. Ve sklepě provádíme exkurze, ochutnávky aktuálního ročníků i archivních vín a následně si u nás můžete Vaše nakoupené víno uskladnit. Ověříte si pravidlo, že pod zemí plyne čas rychleji.

     

O NÁS

Lenka Mrňová
Lenka Mrňová
Obchod a marketing
Vojtěch Mrňa
Vojtěch Mrňa
Sklepmistr